گروه صنعتی بیوکولنت با بیش از سه دهه در امر پژوهش وتحقیق وبا بهره گیری از دانش روز وتجهیزات پیشرفته ومدرن وکادر فنی متخصص، به یاری خداوند در عرصه صنعت، و رقابت روز افزون دربازارهای داخلی و بین المللی توانسته است گامی بزرگ و محصولاتی مرغوب و با کیفیت در تولید روان کننده های سینتاتیک با برندهای ذیل BIO ، به منظور کاهش گرما و اصطکاک برای خنک کاری قطعات صنعتی  برای ماشین های CNC، صنایع برش فولادی (برشکاران) ، تراشکاران و فرزکاران ، ماشین های سنگ زنی و سنگ بری تولید وعرضه نمایدتا بدین ترتیب درخدمت صنعت گران عزیزمان باشد.

این محصول با بهره گیری ازتکنولوژی نانو تهیه واز قابلیتها و مزایای خاصی برخوردار بوده که همین امرباعث وجه تمایز نسبت به دیگر محصولات مشابه می گردد فاقدالکل و هرگونه ماده سوختنی و اسیدی، فاقدواکنش های گرمازا که موجب آلرژی وحساسیت وسردرد می شود.فاقد رنگبری،خوردندگی و تاریخ انقضاء

ماده اولیه این محصول ساخت کشور سوید بوده واز قابلیت ترکیب با آب تا میزان ۵برابر(یک لیتر به پنج لیتر)و دربرخی موارد سطحی تا ۷برابر برخوردار می باشد ومیزان ترکیب آن با آب بسته به نوع وسطح آلودگی قابل تغییراست.

-محصول فوق به محض تماس با سطح آلودگی ازقبیل روغن،چربی دوده (کربن)لکه جوهرو خودکارو…سریعا ازخود واکنش نشان داده و باعث شکست ملکولی به روی سطح آلودگی مورد نظردر چندثانیه می گردد.

سرعت برش بالا باعث صرفه جویی دروقت و قیمت نازل آن ازدیگر مزایای این محصول می باشد.دراین محصول انواع براق کنندها بکار رفته که ضمن سرعت بالای چربی زدایی و لکه گیری،پس از شستشو باعث شفافیت نیز میگردد.

طریقه مصرف:

 روش استفاده ازمحصول،اسپری کردن شوینده به روی سطوح آلودگی بوده ودر صورت غوطه ورکردن محصول در وان حاوی شوینده باکمک فرچه پلاستیکی،قلم مو و یا پارچه نسبت به شستشو سطح موردنظربا آب اقدام نمایید.

کاربران گرامی توجه داشته باشند ازقابلیتهای این محصول سدعت برش بالای آن بوده،بنابراین نیازی به قرارگرفتن طولانی قطعه مورد نظردر محلول نمی باشد.

مواردمصرف:

  • چربی گیری و پاک کنندگی از قطعات فلزی،لاستیکی و پلاستیکی
  • موتورشویی،توشویی اتومبیل
  • موردکاربرد درصنایع قطعه سازی و چاب
  • شتشوی بدنه ی ماشین آلات صنعتی آغشته به روغن ازقبیل دستگاه تراش،فرز،CNC،ودسگرماشین آلات هیدرولیکی.
  • شتشوی مکانهای بهداشتی،کف و بدنه سالنهای صنعتی
  • قابل استفاده به روی سنگ،سرامیک،کاشی،شیرآلات،سینک ظرفشویی
  • امکان استفاده به روی چرم و دیگرمصنوعات مرتبط به آن
  • امکان استفاده به روی پوشش هایی با رنگ روغن،کاغذ دیواری،موکت،فرش،مبلمان منزل،روکش صندلی ازجنس پارچه،چرم…چوب،MDF،گاز،بدنه یخچال و اشیاء پلاستیکی و لاستیکی.